Bezmaksas mājaslapas reģistrēšana

Saņem bezmaksas domēnu un hostinga pakalpojumus bez maksas veselu gadu.

E-pasts: info@westtro.com
Telefons: +371 26770483

Saņem domēnu un hostinga pakalpojumus BEZ MAKSAS, spiežot zemāk uz pogas Pieteikties. Pieteikumā norādi īpašo atlaižu kodu

Kas sastāda mājaslapas cenu?

Sagatavošanās

Accordion Content

Mūsu mājas lapu izstrādes procesu nevada nejaušība, bet gan rūpīgi plānota gatavošanās, kas sākas ar pamatīgu analīzi un stratēģijas izveidi. Mēs veicam padziļinātu pētījumu gan par produktu, gan nozari digitālajā vidē. Pirmkārt, definējam mērķauditoriju, pēc tam izvēlamies atbilstošos reklāmas kanālus un nosakām biznesa mērķus.

Mūsu mērķis ir radīt mājas lapu, kas pilnībā pielāgojas klienta paradumiem un lietošanas apstākļiem. Tāpēc mēs projektējam informācijas arhitektūru, kas balstīta uz klienta uzvedību un vajadzībām, nodrošinot ērtu piekļuvi jebkurā situācijā.

Dizains

Accordion Content

Mēs nepievēršamies vienkāršu mājas lapu izstrādei, bet gan radām unikālas dizaina koncepcijas, kas balstītas uz mūsu rūpīgi izstrādāto stratēģiju. Mūsu mērķis ir radīt dizainu, kas pārspēj konkurentus un padara jūsu mājas lapu par līderi jūsu nozarē.

Reģistrēšana

Accordion Content

Mēs piedāvājam drošu un stabilu uzturēšanas risinājumu, kas garantē nepārtrauktu piekļuvi jūsu mājas lapai. Ar mūsu uzturēšanas pakalpojumiem jūs varat būt pilnīgi pārliecināti par to, ka jūsu mājas lapas darbība būs uzticama un droša visu laiku.

Mēs nodrošinām ātru un vienkāršu domēna reģistrācijas procesu, lai jūs varētu ātri sākt darboties tiešsaistē. Ar mūsu palīdzību jūs varat izvēlēties piemērotu domēna nosaukumu un to reģistrēt bez liekiem sarežģījumiem. Mēs garantējam, ka jūsu izvēlētais domēns būs pieejams un gatavs izmantošanai jūsu mājaslapai vai uzņēmumam tiešsaistē.

Izstrāde

Accordion Content

Mūsu komandā ir profesionāļi, kas specializējas CSS, PHP, JavaScript un citās programmēšanas valodās. Mēs izmantojam šo ekspertīzi, lai radītu elastīgu un drošu mājas lapu, kas atbilst jūsu vajadzībām un ir pilnībā SEO optimizēta.

Mājaslapas pārvaldība un virzīšana

Accordion Content

Mūsu izvēlētais satura vadības panelis ir vieds un intuitīvs rīks, kas ļauj jums ērti pārvaldīt un pielāgot mājas lapas saturu. Tas nodrošina vieglu navigāciju un efektīvu satura kontroli, lai jūs varētu ātri un viegli veikt izmaiņas un pielāgojumus.

Mēs īstenojam mērķtiecīgu digitālo mārketingu, lai palielinātu jūsu mājas lapas redzamību un piesaistītu vairāk potenciālo klientu. Mūsu pieredzējušā komanda izmanto visefektīvākos digitālā mārketinga rīkus, lai nodrošinātu jūsu mājas lapas sasniegumus un panākumus tiešsaistē.

Piesakies piedāvājumam